QR code field (1.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
