QR code field (1.0.0-alpha8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Text
it: Testo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Field types
it: Tipi di campo

en: This field supports tokens.
it: Il campo accetta i token.
