QR code field (1.0.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Text
jv: Teks

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
