QR code field (1.0.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
