QR code field (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Text
vi: Văn bản

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao
