QS Articles (1.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Articles
gl: Artigos

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira
