QS Articles (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ
