QS Articles (1.0.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: author
oc: autor

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
