QS Articles (1.0.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Category
ps: ټولی

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
