QS Articles (1.0.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Articles
sk: Články

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Tag
sk: Značka

en: Category
sk: Kategória

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Manual
sk: Manuálne

en: author
sk: autor

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.
