QS Articles (1.0.2) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Tag
az: Teq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Heading
az: Başlıq

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci
