QS Articles (1.0.2) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока
