QS Articles (1.0.2) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Article
el: Άρθρο

en: Articles
el: Αρθρα

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Feed
el: Ροή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: author
el: συγγραφέας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: The time that the custom block was last edited.
el: Η ώρα που έγινε η τελευταία επεξεργασία στο προσαρμοσμένο μπλοκ.

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
el: Περιεχόμενο που ανήκει σε ένα συγκεκριμένο όρο ταξινόμησης.
