QS Articles (1.0.2) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Article
he: כתבה

en: Articles
he: מאמרים

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Tag
he: תגית

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Feed
he: פיד

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Heading
he: כותרת

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Latest
he: הכי חדש

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: author
he: מחבר/ת

en: Read More
he: המשך...

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Apply
he: החל

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Offset
he: היסט

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: The time that the custom block was last edited.
he: זמן העדכון האחרון של הבלוק המותאם.

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
