QS Articles (1.0.2) - en to no translation catalogue (57 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Subject
no: Emne

en: Description
no: Beskrivelse

en: website
no: nettsted

en: Article
no: Artikkel

en: Articles
no: Artikler

en: On
no: På

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: view
no: vis

en: Tag
no: Stikkord

en: Reset
no: Nullstill

en: Image
no: Bilde

en: Category
no: Kategori

en: Feed
no: Strøm

en: Taxonomy term
no: Taksonomi-termer

en: Layout
no: Utforming

en: User
no: Bruker

en: All
no: Alle

en: Block
no: Blokk

en: Page
no: Side

en: Off
no: Av

en: Published
no: Publisert

en: Location
no: Sted

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Sticky at top of lists
no: Klistret på toppen av lister

en: URL alias
no: URL-alias

en: Heading
no: Overskrift

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Desc
no: Synkende

en: Latest
no: Siste

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Manual
no: Manuell

en: author
no: forfatter

en: Read More
no: Les mer

en: Changed
no: Endret

en: Related content
no: Relatert innhold

en: Apply
no: Bruk

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: Offset
no: Forskyving

en: Paragraph
no: Avsnitt

en: Locations
no: Steder

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: « First
no: « Første

en: Asc
no: Stigende

en: Load More
no: Last inn flere

en: Paragraphs
no: Avsnitt

en: metatag
no: metatagg

en: The time that the node was created.
no: Tidspunktet da innholdet ble opprettet.

en: The time that the node was last edited.
no: Tidspunktet da noden sist ble redigert.

en: The time that the custom block was last edited.
no: Tidspunktet da den egendefinerte blokka sist ble redigert.

en: A brief description of your block.
no: En kort beskrivelse av blokka.

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
no: Innhold som tilhører et bestemt taksonomi-ord.
