QS Articles (1.0.2) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: website
ur: ویب سائٹ

en: Article
ur: مضمون

en: Articles
ur: مضامین

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Feed
ur: فیڈ

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
