QS Articles (1.0.2) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: website
af: webwerf

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Tag
af: Etiket

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Manual
af: Handleiding

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
