QS Articles (1.0.2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
