QS Articles (1.0.2) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Location
ast: Llugar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
