QS Articles (1.0.2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Article
be: Артыкул

en: Articles
be: Артыкулы

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Tag
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Feed
be: Жывільнік

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Heading
be: Загаловак

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі
