QS Articles (1.0.2) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
