QS Articles (1.0.2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Related content
bs: Vezani sadržaj

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka
