QS Articles (1.0.2) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Heading
ca: Capçalera

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Latest
ca: Novetats

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: author
ca: autor

en: Video
ca: Vídeo

en: Changed
ca: Canviat

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Master
ca: Mestre

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The time that the custom block was last edited.
ca: L'hora en què el bloc personalitzat va ser editat per última vegada.

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.
