QS Articles (1.0.2) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: website
et: veebisait

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Tag
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Heading
et: Pealkiri

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Latest
et: Uued

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.
