QS Articles (1.0.2) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: website
eu: webgunea

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: author
eu: egilea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: View All
eu: Bistaratu guztiak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
