QS Articles (1.0.2) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: website
fi: verkkosivusto

en: Article
fi: Artikkeli

en: Articles
fi: Artikkelit

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Tag
fi: Tagi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Feed
fi: Syöte

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: author
fi: kirjoittaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti

en: Master
fi: Isäntä

en: The time that the node was created.
fi: Solmun luontiajankohta.

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.

en: The time that the custom block was last edited.
fi: Ajankohta jolloin kustomoitua lohkoa viimeksi muokattiin.

en: A brief description of your block.
fi: Lohkosi lyhyt kuvaus.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
