QS Articles (1.0.2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: website
ka: ვებ გვერდი

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: author
ka: ავტორი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
