QS Articles (1.0.2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
