QS Articles (1.0.2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Tag
ku: تاگ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک
