QS Articles (1.0.2) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Tag
lv: Birka

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Manual
lv: Manuāli

en: author
lv: autors

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
