QS Articles (1.0.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa
