QS Articles (1.0.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
