QS Articles (1.0.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
