QS Articles (1.0.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
