QS Articles (1.0.2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
