QS Articles (1.0.2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Block description
sl: Opis bloka
