QS Articles (1.0.2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Block description
sr: Опис блока
