QS Articles (1.0.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
