QS Articles (1.0.2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: website
te: వెబ్ సైట్

en: Article
te: వ్యాసం

en: Articles
te: వ్యాసాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి
