Quadstat (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (76 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: History
ka: ისტორია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File MIME type
ka: ფაილის MIME ტიპი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Member for
ka: წევრი

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
