Quadstat (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (199 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Archive
lv: Arhīvs

en: History
lv: Vēsture

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: File ID
lv: Faila ID

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Fields
lv: Lauki

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start
lv: Sākt

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Rows
lv: Rindas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Tab
lv: Cilne

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Token
lv: Marķieris

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Languages
lv: Valodas

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Days
lv: Dienas

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Relationship
lv: Attiecība

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Space
lv: Atstarpe

en: Administrator
lv: Administrators

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Comma
lv: Komats

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.
