Quadstat (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (64 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: History
ast: Historial

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Rows
ast: Fileres

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Languages
ast: Llingües

en: Empty
ast: Ermu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
