Quadstat (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (71 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: History
af: Geskiedenis

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Authored on
af: Geskep op

en: Member for
af: Lid vir

en: Languages
af: Tale

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
