Quadstat (8.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: History
kk: Тарих

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Authored by
kk: Автор

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Languages
kk: Тілдер

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
