Quadstat (8.x-1.0-alpha7) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Languages
ky: Тилдер
