Quadstat (8.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Languages
az: Dillər
