Quadstat (8.x-1.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: History
bg: История

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Titles
bg: Заглавия

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Authored on
bg: Написано на

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Member for
bg: Член от

en: Languages
bg: Езици

en: Empty
bg: Празно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Permission
bg: Разрешение

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Who's online
bg: Кой е онлайн

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Time zones
bg: Часови зони

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна
