Quadstat (8.x-1.0-alpha8) - en to th translation catalogue (49 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: History
th: ประวัติ

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: File MIME type
th: ชนิด MIME

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Rows
th: แถว

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: People
th: บุคคล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Paste
th: วาง

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Comma
th: จุลภาค

en: Personal contact form
th: อนุญาตให้มีการติดต่อส่วนตัว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Time zones
th: โซนเวลา

en: Links related to the active user account
th: Links related to the user account.

en: Administrative task links
th: Contains links to administrative tasks.

en: Site information links
th: Use this for linking to site information.

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.

en: User tool links, often added by modules
th: Contains links for site visitors. Some modules add their links here.
