Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Language
gl: Idioma

en: Notes
gl: Notas

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Created
gl: Creado

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Other
gl: Outro

en: Logout
gl: Saír

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: New
gl: Novo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Flagged
gl: Marcado

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Submitted to
gl: Enviado a
