Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Language
ka: ენა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Other
ka: სხვა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: New
ka: ახალი
